Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Галерея Овчини"
- Кисельов В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Спасибі за покупку і за високу оцінку магазигу!
- Коментар продавця
- Наталья К.
Одеяло качественное, но мне позвонили через 4 дня и сказали что такого размера нет в наличии. Предложили больший размер за другую цену. Товаром я довольна, а качеством обслуживания нет.
- Коментар продавця
Раді, що сподобалась покупка. Замовлення обробляються до 2-х годин. Але бувають моменти, коли телефони клієнтів не в мережі чи інші проблеми із зв'язком. Вибачте за незручності.
- Коментар продавця
- Шепилова О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывала 2 шкуры,одна шкура вообще не имеет запаха ,а вторая слегка,буду надеется
выветрится,все понравилось спасибо.- Коментар продавця
Дякую за приділений час на відгук. Через кілька днів жодного запаху.
- Коментар продавця
Дякуємо за покупку! Раді що товар сподобався!
- Коментар продавця
- Ирина Ё.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший продавец. Заказывала лижник. Согласовали расцветку. Прислали быстро. При распаковке посылки на Новой почте, думала, что это просто шерсть - такой длинный ворс. Покрывало отличное, запаха нет. Спасибо
- Коментар продавця
Ірина дякуємо за покупку. Чекаємо знову в нашому магазині.
- Коментар продавця
- Олексій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Раді що вам сподобався товар нашого магазину!
- Коментар продавця
- Юлия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Шкура ужасно воняет бараном. Запах не выветривается. Планировала её положить в комнате, но, видимо, будет она вечно теперь валяться на балконе
- Коментар продавця
Дякуємо за покупку! Це натуральна річ і спочатку може мати запах шерсті, але через кілька днів вивітриться. Головне що вона немає запаху хімії, оскільки вона пройшла еко-вичинку.
- Коментар продавця
- Юлія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Спасибі за покупку! Будемо раді бачити знову у нашому магазині!
- Коментар продавця
- Елена К.
Заказом пряжи в целом довольна, прислали в бабине (для меня очень удобно будет вязать!). Продавец отправила мой заказ очень быстро. Качество пряжи меня устраивает, нить ровная, имеет не сильный натуральный запах. Цвет не соответствует заявленному малиновому, на самом деле мягкий оранжевый, слегка меланж, но мне понравился. Спасибо большое. Буду заказывать пряжу еще! Процветания магазину и побольше клиентов!
- Коментар продавця
Дякуємо за побажання і за високу оцінку
- Коментар продавця
- илона
ШКУРА просто бомбезна...шерсь біла і довга....гарно дивиться на дивані....дякую за якісний товар і швидку доставку...
- Коментар продавця
Дуже раді, що ви задоволені пркупкою!
- Коментар продавця
- Жанна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень понравилось качество товара! Шкуры - просто бомба!
- Коментар продавця
Раді чути, що ви задоволені товаром!
- Коментар продавця

